Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki Osielsko – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

2 835 500 zł5 671 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna 5671 m Osielsko k. Bydgoszczy, przy skrzyżowaniu dróg Cholewskiego i Makowej. Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna zlokalizowana w miejscowości Osielsko k.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł1 824 m² 1 091,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt Inwestycyjny w Centrum Osielska Na działce znajduje się budynek mieszkalny czteropokojowy (102m2) w zabudowie wolnostojącej z przynależnym garażem i halą murowaną (153m2).

Szczegóły ogłoszenia

18 000 000 zł60 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana z możliwością realizacji budynków wielorodzinnych. Kpl. uzbrojona i rewelacyjnie zlokalizowana. - możliwe rozważenie różnych koncepcji inwestowania lub prosta sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

624 000 zł835 m² 747,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży! Znakomita działka w bardzo dobrej lokalizacji w Osielsku na granicy z Niemczem blisko lasu. P owierzchnia działki 835m2. Działka znajduje się w dzielnicy Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 100 000 zł6 500 m² 169,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kapitalna działka 6500 m | osielsko/czarnówczyn Wyjątkowa (i wiem, że pośredniki ciągle tak piszą, ale ta jest!) nieruchomość gruntowa o powierzchni 6500 m , położona na.

Szczegóły ogłoszenia

572 000 zł862 m² 663,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowość! Do sprzedaży! Znakomita działka w bardzo dobrej lokalizacji w Osielsku na granicy z Niemczem blisko lasu. P owierzchnia działki 861m2. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

312 225 zł905 m² 345 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opis Nieruchomości Trzy działki rolno-budowlane o powierzchni około 900m2, możliwość uzyskania warunków zabudowy. Dwie działki w zbliżonym do kwadratu o wymiarach 29x30m, ostatnia.

Szczegóły ogłoszenia

689 800 zł1 232 m² 559,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Znakomita działka w bardzo dobrej lokalizacji w Osielsku na granicy z Niemczem blisko lasu. P owierzchnia działki ok 1232m2. Działka znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł2 008 m² 348,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta class którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno - prawnym. Duża działka w bardzo poszukiwanej lokalizacji. Spokojna, urokliwa okolica prawej strony.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł4 478 m² 241,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 4478 m Osielsko, ul. Makowa. Idealna inwestycja pod podział na 3 lub 4 działki! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4478 m , położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł931 m² 397,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjne działki budowlane w Osielsku o powierzchni 931 m 2 oraz 1233m 2 objęte mpzp. Wymiary działki: 29 (długość) x 32 (front działki). Mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł2 008 m² 348,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2008 m2 położona w Osielsku. Grunt objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczaniem pod zabudowę jednorodzinną. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

543 000 zł1 346 m² 403,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1346 m2 w Osielsku. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł1 883 m² 344,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym Do sprzedaży działka budowlano-inwestycyjna w Osielsku, przy Szosie Gdańskiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł4 441 m² 1 013,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży działka budowlano-inwestycyjna w Osielsku, przy Szosie Gdańskiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł2 452 m² 387 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas, oferta dla dewelopera! Atrakcyjna działka budowlana położona w Osielsku przy ul. Bazyliowej - bardzo dobry dojazd do centrum Bydgoszczy. Warunki zabudowy na dwa domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł995 m² 561,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 995 m - Osielsko. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 995 m , położona w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł2 929 m² 266,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! działka ok. 2930 M2 W spokojnej okolicy atuty: - spokojna okolica! - płaski teren! - pożądana lokalizacja! charakterystyka: na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł2 438 m² 365,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną umiejscowioną na granicy Bydgoszczy i Osielska (myślęcinek). Nowa niższa cena! Powierzchnia: 2438 m2 Cena za m2: 365 zł Dostępne media na działce: -.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł1 205 m² 559,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży! Znakomita działka w bardzo dobrej lokalizacji w Osielsku na granicy z Niemczem bezpośrednio przy małym lesie. P owierzchnia działki ok 1206m2. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

486 780 zł1 159 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży ładnie położona nieruchomość gruntowa w Osielsku. Bardzo dobre miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 040 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości polecają idealne miejsce na dom dla rodziny działka 1040 m Są takie lokalizacje, w których działek już po prostu nie ma. Ta jest jedną z nich! Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł750 m² 394,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Bardzo ładna działka o powierzchni ok 750m2 w bardzo dobrej lokalizacji w osielsku Znakomity dojazd zarówno do centrum Osielska i dalej do centrum Bydgoszczy jak.

Szczegóły ogłoszenia

247 500 zł750 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazja Atrakcyjna działka w Osielsku przy ul. Parowy o powierzchni 750 m2 z udziałem w drodze dojazdowej w dobrej cenie. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł900 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do nabycia na pograniczu Bydgoszczy i Osielska ładnie położona działko.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 197 m² 334,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży działka budowlana w Osielsku. Działka ma powierzchnię 1197m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł300 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rekreacyjna 300 m z domkiem w rod Modrzew Jagodowo Szukasz miejsca na relaks w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł3 626 m² 199,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przepięknie położona działka o powierzchni 3626m2, w atrakcyjnej części Osielska,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł4 326 m² 358,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 4326m2, położony w podbydgoskim Osielsku przy ulicy Koperkowej. Działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem 705/5. Grunt znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł1 226 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Atrakcyjna działka budowlana położona w Osielsku przy ul. Bazyliowej - bardzo dobry dojazd do centrum Bydgoszczy. Warunki zabudowy - dom jednorodzinny lub bliźniak, do dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł900 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazja Atrakcyjna działka w Osielsku przy ul. Parowy o powierzchni 900 m2 w dobrej cenie. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 900 m położona.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł954 m² 398,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 954 m2 znajdująca się w podbydgoskim Osielsku w odległości zaledwie 5 km od centrum Osielska a .13km od centrum Bydgoszczy. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł2 008 m² 356,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową, dużą działkę budowlaną położoną w cichej i spokojnej części Osielska. Działka znajduje się w drugiej linii zabudowy , bezpośrednio przy ścianie.

Szczegóły ogłoszenia

2 247 000 zł3 457 m² 649,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta działek inwestycyjnych Osielsku. Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o metrażu 3457m2 ( 957m2 oraz 2500m2) jedna z nich objęta mpzp - teren usługowy /komercja. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł6 500 m² 169,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 6500 m , położona w spokojnej, zielonej części Osielska. Nieruchomość posiada szerokie możliwości zagospodarowania - brak miejscowego planu pozwala na uzyskanie.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł1 800 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro makler poleca Oferujemy na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 1800 m , zlokalizowaną w malowniczym Osielsku. Nieruchomość posiada aktualne warunki zabudowy umożliwiające.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł1 162 m² 357,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka, która nie udaje, że jest z potencjałem ona ten potencjał po prostu ma. Zlokalizowana w Osielsku przy ulicy Makowej, nieruchomość o powierzchni 1162 m i.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł50 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren świetnie pasujący na spokojne osiedle domów jednorodzinnych - położony praktycznie jako jedno z osiedli Bydgoszczy. - szybki dojazd do centrum i komplet mediów. - znacząco niższa cena.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł900 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Dobre Nieruchomości prezentują działkę budowlaną o powierzchni 900 m , położona w bardzo cichym i malowniczym miejscu w Osielsku, z wydanymi warunkami zabudowy na budowę.