Mieszkanie, ul. Dzikiej Gęsi

Dzikiej Gęsi, Osielsko, kujawsko-pomorskie

  • 616 032 zł
  • 64,17 m²
  • 9 600 zł/m²

Zdjęcie

Patrycja Korzeni...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Dzikiej Gęsi

Dzikiej Gęsi, Osielsko, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

616 032 zł

64,17 m²

9 600 zł/m²

Mieszkanie, ul. Dzikiej Gęsi

Zaktualizowane: 11 maja 2026

616 032 zł 64,17 m² 9 600 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 616 032 zł (9 600 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania Osielsko)
  • Charakterystyka mieszkania: 64,17 m², 3 pokoje; stan: do wykończenia
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Simple, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 12939/14150/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Jeśli szukasz mieszkania, które nie jest kolejnym nudnym kwadratem z oknem na parking, to numer 44 przy ul. Dzikiej Gęsi jest dla Ciebie.

Jesteśmy na pierwszym piętrze to ten "sweet spot", gdzie masz poczucie prywatności, a jednocześnie nie musisz się wspinać na szczyty. Układ w literę "L" to projektowy strzał w punkt: dzienne życie toczy się w jednej części, a sypialnie są odcięte długim korytarzem. Możesz zaprosić znajomych na mecz, a dzieciaki w pokojach obok nawet nie drgną. (...)

Agent

Patrycja Korzeniewska

577 707...

577 707 061

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

577 707...

577 707 061

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.