Mieszkanie, Aleja Adama Mickiewicza

Aleja Adama Mickiewicza, Osielsko, kujawsko-pomorskie

  • 775 806 zł
  • 83,42 m²
  • 9 300 zł/m²

Zdjęcie

Patrycja Korzeni...

Skontaktuj się

Mieszkanie, Aleja Adama Mickiewicza

Aleja Adama Mickiewicza, Osielsko, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

775 806 zł

83,42 m²

9 300 zł/m²

Mieszkanie, Aleja Adama Mickiewicza

Zaktualizowane: 11 maja 2026

775 806 zł 83,42 m² 9 300 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2027
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2027

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 775 806 zł (9 300 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania Osielsko)
  • Dostępne: lipiec 2027
  • Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Źródło: biuro nieruchomości: Simple, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 15172/14150/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dzień dobry!
Szukasz mieszkania, czy własnego królestwa? Bo jeśli to drugie, to właśnie je znalazłeś. Aleja Mickiewicza w Osielsku zaprasza do wnętrza, w którym nikt nie będzie sobie wchodził w drogę. 83 metry kwadratowe na parterze to przestrzeń, która daje wolność, prestiż i. święty spokój.

To propozycja dla tych, którzy od życia chcą więcej. Więcej światła, więcej pokoi i więcej zieleni za oknem. (...)

Agent

Patrycja Korzeniewska

577 707...

577 707 061

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

577 707...

577 707 061

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości