Serce 0 Ulubione

Mieszkania do wynajęcia Osielsko - Oferty wynajmu mieszkań

6 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzikiej Gęsi

Osielsko,kujawsko-pomorskie

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na 3. piętrze nowoczesnej inwestycji Dzika Gęś przy Alei Mickiewicza 1 w Osielsku. Lokal czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

5 300 zł111,85 m² 47,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu luksusowy apartament z miejscem parkingowym w garażu w bryle budynku i 2 miejscami parkingowymi. zlokalizowany w osielsku na osiedlu residence przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

6 900 zł153,46 m² 44,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne mieszkanie 4 pokojowe z widokiem na las. Oferujemy na wynajem wyjątkowe mieszkanie położone w malowniczej okolicy, otoczonej pięknym lasem. Znajduje się ono na zamkniętym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Tymiankowa

Osielsko,kujawsko-pomorskie

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragnę Państwu zaoferować mieszkanie dwupokojowe (48m2) nowocześnie urządzone i w pełni wyposażone, znajdujące się na przedmieściach Bydgoszczy, w osielsku/myślęcinku. Wolne od czerwca.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

6 900 zł153,50 m² 44,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Oferta wynajmu mieszkania Lokalizacja: osielsko, osiedle Bursztynowe Rok budowy: 2017 Piętro: 1 (blok mieszkalny) Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Osielsku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym apartamentowcu w spokojnej okolicy Osielska- blisko szpitala 'Eskulap". Lokal całkowicie umeblowany- nowoczesna aranżacja. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

3 700 zł74 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m , położone przy ul. Dworcowej w jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Osielsko +9 km

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia przepięknego apartamentu zlokalizowanego na cenionych przez bydgoszczan Bielawach. Lokal znajduje się na zapleczu genialnie odrestaurowanego budynku przy ulicy Jana Karola.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Osielsko +9 km

Apartament z garażem, ul. Rycerska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 950 zł54 m² 54,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Centrum ul. Rycerska 9 Do wynajęcia nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie położone w kameralnym budynku z windą. Osiedle jest ogrodzone oraz monitorowane, co zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Osielsko +9 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

6 900 zł154 m² 44,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny, czteropokojowy apartament (153,5m2) położony na pierwszym piętrze budynku z 2018 r. Mieszkanie imponuje spójną konwencją wykończenia, jakością użytych materiałów, przemyślanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bursztynowa

Osielsko,kujawsko-pomorskie

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja. Posiadamy do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie w Osielsku, ul. Bursztynowa. Apartament znajduję się w nowoczesnym, kameralnym budynku, na wysokim parterze i został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Makler nieruchomości poleca nowe, piękne mieszkanie na pierwszym piętrze budynku wybudowanego w 2022 roku. Mieszkanie 55m2 składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bursztynowa

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja. Posiadamy do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie w Osielsku, ul. Bursztynowa. Apartament znajduję się w nowoczesnym, kameralnym budynku, na wysokim parterze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 900 zł49 m² 38,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowo urządzone, 2-pokojowe mieszkanie w nowym budynku w osielsku/myślęcinku. Przestronne, dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym położone w nowym budynku z 2020r. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest nowoczesne, komfortowe mieszkanie w Niemczu. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, oraz sypialnia. Łazienka w kaflach nowego typu. Lokal w pełni wyposażony. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

3 000 zł100 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam trzy pokojowe mieszkanie położne w kameralnym budynku w którym znajdują się cztery mieszkania. Budynek położony na terenie ogrodzonym z bramą wjazdową na pilota. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Pawła II

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 800 zł68 m² 26,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie na osiedlu lake Residence w odległości 15-20 minut od centrum miasta. Mieszkanie składa się z: -pokoju dziennego z aneksem kuchennym - łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

2 900 zł95 m² 30,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

#trzy pokoje W niemczu .Polecam Państwu do wynajmu mieszkanie w kameralnym cztero lokalowym budynku. Budynek położony w kompleksie budynków jednorodzinnych na terenie zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

2 500 zł130 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie w Niemczu o powierzchni 130m2 (po podłodze około 150m2 ze względu na skosy) z garażem. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 500 zł100 m² 15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam państwu przestronne mieszkanie położone na pietrze budynku. Duży przestronny salon z kominkiem oraz dużym tarasem, przestronna kuchnia, sypialnia oraz łazienka. Czynsz najmu 1500,-zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 999 zł130 m² 15,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

M-5 130mkw. Niemcz 1999zł plus opłaty Oferujemy do najmu komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie w Niemczu o powierzchni 130 m2 (po podłodze około 150 m2 ze względu na skosy) + garaż 19 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

2 000 zł90 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do dyspozycji Najemcy ciekawy apartament usytuowany na parterze domu wielorodzinnego o pow. 90m2. Do mieszkania należą również 2 tarasy (20m2) Powierzchnia mieszkania: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 600 zł88 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Samodzielna połowa domu w Osielsku z osobnym wejściem do wynajęcia.Mieszkanie umeblowane częściowo .Nowoczesna zabudowa w kuchni ze zmywarką BOSH, piekarnikiem nowym MASTERCCOK ,płytą.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij