Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Osielsko - Oferty sprzedaży domów

82 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

82 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

769 000 zł156,86 m² 4 902,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:488 m²

Prezentuję na sprzedaż komfortowy Dom w zabudowie Bliźniaczej znajdujący się w atrakcyjnej lokalizacji Osielska. Dom dwulokalowy , Oferta sprzedaży dotyczy połowy domu tzn. lokalu o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł202 m² 6 534,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Tylko u nas! Dobre Nieruchomości prezentują : Dom piętrowy na sprzedaż Osielsko, blisko szkoły i infrastruktury Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł325 m² 7 969,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 331 m²

Wolnostojący, 5-cio pokojowy, parterowy dom z poddaszem użytkowym (247,01m2 pow. użytkowej mieszkalnej) + garaż + pomieszczenie techniczne i strych (76,69m2) z 2016 roku na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł179,39 m² 8 863,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:628 m²

0% prowizji dla kupującego! oferta tylko U nas! Szukasz domu, który łączy nowoczesność, prywatność i świetną lokalizację? Ta nieruchomość w Osielsku spełnia wszystkie te.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

990 000 zł145,38 m² 6 809,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta sprzedaży - idea nieruchomości Przedstawiamy wyjątkową inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w Osielsku koło Bydgoszczy - jednej z najszybciej rozwijających się gmin.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł240 m² 5 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Dom z ogrodem i przestrzenią na gabinet - centrum Osielska k. Bydgoszczy Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony w centrum Osielska pod Bydgoszczą. Nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł142 m² 7 394,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:963 m²

Wolnostojący dom 142 M Z garażem | jagodowo Szukasz domu z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do Bydgoszczy? Cenisz przestrzeń, spokój i bliskość natury? Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł240 m² 5 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł292 m² 5 993,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Dobre Nieruchomości polecają piękny przestronny dom o powierzchni użytkowej 238,1 m2, 6 pokoi, salon z kuchnią, podwójny garaż w bryle miejscowości Osielsko, pięknie położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł151,26 m² 8 587,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa oferta Biura Idea Nieruchomości - Twój wymarzony dom w Osielsku! Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą domów wolnostojących w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł151 m² 8 609,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta z rynku pierwotnego. Oferta z rynku pierwotnego - Nowoczesny dom jednorodzinny w Osielsku Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, wolnostojącego domu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł269 m² 9 293,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wolnostojący, funkcjonalny dom 5 pokoi , garaż oddzielny z nadbudową strychu na 2 - stanowiskowy, na działce 2000m2. Składa się z 2 kondygnacji: parter : -salon- wyjście na taras -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł116,50 m² 7 545,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne nowo budowane domy w zabudowie szeregowej w doskonałej lokalizacji w Osielsku. Na sprzedaż nowo budowane domy w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł81,18 m² 7 945,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:27 m²

Ostatni segment W inwestycji kto pierwszy, ten pije kawę na własnym tarasie! 81,18 m + ogródek + poddasze do własnej aranżacji + miejsce parkingowe. Brzmi jak dom? Bo to jest dom tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł128,80 m² 7 290,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne nowo budowane domy w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Osielsku. Na sprzedaż nowo budowane domy w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł212,24 m² 16 255,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:976 m²

*** Na sprzedaż luksusowy dom z basenem w Osielsku *** Ta ekskluzywna oferta zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów! Powierzchnia całkowita domu | 212,24 m2, powierzchnia użytkowa |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł128 m² 7 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, w zabudowie bliźniaczej położonego w Osielsku. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł106 m² 6 839,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Willa modern to projekt domu na parterze i I piętrze Kompaktowa, nowoczesna w swojej prostocie bryła urozmaicona dyskretnym wykuszem tarasowym powiększającym przestrzeń jednej z sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł143 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 615 m²

Nowy dom w stanie deweloperskim w urzekającej okolicy. Serce Osielska, a jednocześnie ustronny bliski natury zaułek. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokojne, niemal wiejskie.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł137,61 m² 6 285,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim o całkowitej powierzchni 137,61m2 (119,37 pow. użytkowa, 18,24 pow. Garażu) położony w Osielsku. Bez Podatku pcc - 2%. Bez Prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 200 000 zł178 m² 6 741,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym Do sprzedaży dom wolnostojący w stanie deweloperskim w Osielsku. Spokojna okolica. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł94,25 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni Państwo zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu atrakcyjnych nieruchomości położonych w Osielsku. Inwestycja jest zlokalizowana w cichym i spokojnym otoczeniu lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł141 m² 7 021,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szukasz nowoczesnego domu dla swojej rodziny? Zależy Ci na ciszy i spokoju, ale również na dobrej komunikacji? Trafiłeś idealnie Zadzwoń   Zapraszam również na bezpłatne konsultacje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 000 zł136,20 m² 6 350,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Czteropokojowy dom (środkowy) w zabudowie szeregowej o powierzchni 108 m2 położony w Osielsku. Nieruchomość w stanie deweloperskim, położona na mini osiedlu, składającym się.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł151,26 m² 8 594,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:457 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne dom w kameralnej inwestycji w Osielsku Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w atrakcyjnej lokalizacji w Osielsku Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł181 m² 7 182,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Tylko u nas! Dom pod Bydgoszczą. Na sprzedaż wyjątkowy dom pod Bydgoszczą! Powierzchnia użytkowa: 124 mkw. Powierzchnia całkowita: 180 mkw. Powierzchnia działki: 1000 mkw. Rok budowy: 2004 Opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł545 m² 2 293,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 936 m²

Duży, solidny dom z potencjałem inwestycyjnym - 577 m na działce o pow. 1936 m Oferta dostępna wyłącznie w Makler Nieruchomości Idealna nieruchomość pod działalność,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Wyłącznie Z biurem nieruchomości glam house mają Państwo możliwość nabycia gotowego do wprowadzenia domu usytuowanego w prestiżowej, zacisznej okolicy Osielska. Ten elegancki dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł151 m² 8 609,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Czy szukasz domu dla swojej rodziny? Zależy Ci na doskonałej lokalizacji? Pragniesz ciszy i spokoju? Jeśli tak, zadzwoń   Zapraszam również na bezpłatne konsultacje kredytowe. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł144 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Piętrowy dom z garażem, w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 144 m2 w Osielsku przy ulicy Lawendowej. Zakup bez podatku pcc 2% Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura.

Szczegóły ogłoszenia

3 670 000 zł275 m² 13 345,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 338 m²

Wolnostojący, sześciopokojowy, parterowy dom z poddaszem użytkowym (275,01m2 pow. użytkowej mieszkalnej) z garażem na dwa samochody (56 m2) z 2019 roku, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 649 000 zł261 m² 6 318,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

DO sprzedaży! Duży 5 pokojowy dom w znakomitej lokalizacji! Nowoczesny dom o powierzchni całkowitej 261m2 (powierzchnia użytkowa 261m2) - -4 pokoje, -salon, -4 łazienki, -2 garaże, -jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł116,50 m² 7 287,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę z rynku pierwotnego, dom w zabudowie szeregowej - środkowy segment, z garażem w bryle budynku. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł151 m² 8 609,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szukasz nowego developerskiego domu jednorodzinnego w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci własnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł143 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny typu bungalow o powierzchni 107m2 w gminie Osielsko. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 000 zł136,20 m² 6 350,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , ale z dobrym dojazdem do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 000 zł137,10 m² 6 309,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł139 m² 8 561,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szukasz nowego developerskiego domu w zabudowie bliźniaczej w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł150 m² 8 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Dom w zabudowie wolnostojącej w stanie deweloperskim o pow. 150 m2 z garażem w Osielsku pod Bydgoszczą. Zakup bez podatku pcc 2% opis domu: funkcjonalny, murowany, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł176 m² 7 664,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 163 m²

Dom, który nie pyta czy kiedyś , tylko mówi: kiedy się wprowadzasz? Są projekty, które latami leżą w szufladzie. Są też takie, które czekają już tylko na podpis i pierwszy zapach kawy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij